Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Žogi

Piedāvājam dažāda veida žogus:

Metinātie žogi ruļļos –  sastāv no savstarpēji sametinātām horizontālām un vertikālām stieplēm, ļoti stabili. Piemēroti līdzenām vietām. Ir dažāda veida žogi, kas ir metināti ruļļos. Žoga ruļļi ir izgatavoti no cinkotas stieples, kas vēlāk tiek sametināta kontaktmetināšanas veidā, pārklāta ar plastika slāni. Ikvienai acij ir izliekums. Tā ir lieliska izvēle mājai, dārziem, parkiem. Katrs žogs ir iegādājams ruļļos un kā jau zināms, metinātie ruļļos žogi kalpo ilgi, neradot liekas problēmas.

 

Pītie žogi – veidoti no savstarpēji savītām stieplēm līdz ar to elastīgi, viegli pieņem zemes formu. Piemēroti nelīdzenam reljefam. Pītie žogi jau daudzus gadus tiek izmantoti dažādās teritorijās un ir viegli uzstādāmi. Ir iespējams iegādāties dažādu acs izmēru un garumu. Stieples diametrs parasti ir 2 mm un vidējais augstums ir 150 m, bet augstumi ir dažādi. Pītie žogi ir pārklāti ar cinku, tāpēc tie ir izturīgi pret ārvides iedarbību, kā arī nav viegli saliecami. Papildus var iegādāties piesienamo stiepli, kas pārdodas rullī 100 m garumā. Tā ir ērta spriegojamās stieples nostiprināšanai. Itālijā ražotie pītie metāla žogi ir kvalitatīvi, pateicoties augstajai tehnoloģijai un tiekšanās pēc perfekta rezultāta. Pareizi uzstādīts pītais žogs kalpos ilgi un nesagadās liekas problēmas.

Paneļu žogi – īpaši piemēroti industriālo teritoriju iežogošanai. Paneļu žogu sistēma sastāv no dažādu augstumu paneļiem, kurus iespējams stiprināt, pie daudz veidu stabiem. Visiem veidiem ir pieejami dažādi stiprinājumi, papildelementi un dažādu platumu verami vai bīdāmi vārti.
Ātra uzstādīšana

Visas komponentes ir izveidotas tā, lai nodrošinātu augstas kvalitātes profesionālu produktu, ko var operatīvi un ātri uzstādīt.
Pārklājums

Paneļi izgatavoti no cinkotiem stieņiem. Savienojošais slānis nodrošina ideālu saķeri ar poliestera slāni (vismaz 100 mikronus biezu). Saskaņā ar Eiropas standartu 10326 stabiņi ir cinkoti gan no iekšpuses, gan arī no ārpuses (minimālais slāņa biezums – 275g/m2, saliekot kopā abas puses). Pēc tam uzklāts savienojošais slānis, un visbeidzot stabiņi pārklāti ar plastikātu (minimālais slāņa biezums – 60 mikronu).
– Iespējami karsti cinkoti paneļi
– karsti cinkoti ar PVC pārklājumu
Nestandarta krāsas pēc pieprasījuma

 

Lauksaimniecības žogi – Lauksaimniecības žogi ir paredzēti dzīvnieku norobežošanai vai aploku izveidei.  Tiem ir iespējami samērā dažādi augstumi un izmantoto stiepļu diametri, ko izvēlas atbilstoši dzīvnieku sugai. Šos žogus izmanto arī autoceļu norobežošanai, tādejādi pasargājot gan dzīvniekus, gan autobraucējus. Piedāvājumā atrodami dažādi augstas kvalitātes lauksaimniecības sieti. Tie ir ideāli piemēroti dažādu ceļu, mežu, ābeļdārzu, ganību u.c. norobežošanai. Šie sieti ir izgatavoti no cinkotas stieples. Cinks vēlāk var tikt pārklāts ar zaļu PVC. Šis žogs ir sevišķi piemērots dzīvnieku audzēšana, sējumu u.c. aizsardzībai.