Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Sētas

Izvēlēties žogu, kas derēs tieši jūsu īpašumam mēdz būt sarežģīti. Svarīgi ir ņemt vērā vairākus faktorus, tādus kā apkārtne, klimats. Protams, te var pieskaitīt arī jūsu īpašuma stilu, vajadzību nodrošināt labāku aizsardzību utt. Mūsu mājas lapā jūs varēsiet atrast daudz noderīgas informācijas, ar kuras palīdzību jūs varēsiet izvēlēties tieši to, kas jums ir vajadzīgs. 

Neaizmirstiet, ka žogi (sētas) – tā ir viena no svarīgākajām vasarnīcu īpašumu vai lauku mājas sastāvdaļām. Bez žoga neviena māja neizskatīsies pilnībā pabeigta, bet teritorija būs nepievilcīga un neaizsargāta. Pirmā lieta, uz ko skatās garāmgājējs vai viesis – tas ir žogs. Tieši žogs ļaus atstāt labu iespaidu par māju un viņa saimnieku.

Žogi un sētas – to projektēšana, ražošana un uzstādīšana ir mūsu pamatdarbība jau vairāk kā 10 gadus. Ir simtiem apmierinātu klientu, kuri iesaka mūs draugiem un paziņām.  Lai jūs būtu mierīgi, mūsu pieredzējušie speciālisti dos jums garantiju par padarīto darbu.

Žogi un sētas, ko varam piedāvāt var būt visdažādākie – no pašiem parastākajiem un lētākajiem līdz sarežģītajiem. No visprastākajiem līdz dekoratīvajiem. Mūsu piedāvājumā ir žogi gan vidējam aizsardzības līmenim, gan augstas aizsardzības līmeņa žogi. Mēs specializējamies arī bīdamo vārtu uzstādīšanā un ražošanā

Sētas un Koka žogi – Piemēroti privātmāju teritoriju norobežošanai, dzīvžoga vietā vai dārzam – lieliski iekļaujas ainavā un papildina mājas kopskatu.
Iespējami gan vertikāli, gan horizontāli veidoti vairogi.
Koka vairogiem piemīt dekoratīvs izskats, tie ir mazāk caurskatāmi, izolē skaņu, kā arī ir izturīgi, līdz ar to ilgmūžīgi. Bojājumu gadījumā viegli nomainīt atsevišķus dēlīšus.

Koka žogiem ar betona stabiem piemīt dekoratīvs un prezentabls izskats. Šos žogus vairāk izmanto teritorijas fasādes nožogošanai. Dažādi koka posmu veidi un stabu zīmējumi ļaus Jums izvēlēties piemērotāko risinājumu. Kvalitatīva koka apstrāde ar impregnēšanas materiāliem nodrošinās lielu izturību pret saules staru iedarbību un koka puvi. Salizturīgs betons nodrošinās ilglaicīgu žoga konstrukcijas noturību.