Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Ugunsdrošie vārti

Ugunsdrošie vārti var kalpot par galvenajiem vārtiem, vai tikt uzstādīti kā otrie vārti, kas vienmēr atrodas atvērtā stāvoklī, un aizveras tikai ugunsgrēka gadījumā. Šie vārti tiek izmantoti kā efektīva barjera uguns un dūmu iedarbībai ugunsgrēkā, un tiek aktivizēti automātiski. Izgatavojam EI-30, EI-60, un EI-90 klases ugunsdrošos vārtus.
Automatizācija darbojas šādi: vārti tiek turēti atvērtā stāvoklī ar elektromagnēta palīdzību, kas tiek atslēgts ar dūmu detektoru automātiku, tādējādi aizverot vārtus. Šis tehniskais risinājums ugunsgrēka gadījumā paredz iespēju droši evakuēt cilvēkus un ugunsdzēsības dienestu piekļuvi ugunsgrēka vietai. Ugunsizturīgos vārtus parasti izmanto ēkās ar paaugstinātām prasībām attiecībā uz ugunsdrošību (slimnīcas, administratīvie biroji, noliktavas, ražošanas cehi un enerģētikas objekti).

Visiem mūsu ražotajiem ugunsdrošajiem vārtiem (veramiem, bīdāmiem, paceļamiem) ir attiecīgie sertifikāti un tie atbilst ugunsdrošības standartiem.
Konstrukcijas ziņā ugunsdrošie vārti ir līdzīgi tradicionālajiem vārtiem, starpība ir izmantotajos materiālos -ugunsizturīgas vērtnes, ugunsdrošs profils, iepildīti siltumizolējoši materiāli, ieblīvējumi no aukstiem dūmiem, ugunsizturīga automātika ar dūmu detektori, kas nodrošina ugunsdrošības robežas EI 60. Pēc klienta pieprasījuma, ugunsdrošie vārti var tikt komplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu.