Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Sētu dēļi

Impregnētie Sētu dēļi.

Impregnēšana nozīmē koksnes izstrādājumu piesūcināšanu ar aizsarglīdzekļiem, kas vairākas reizes pagarina materiālu kalpošanas laiku. Koks tiek droši pasargāts no potenciāliem noārdīšanas faktoriem, tādiem kā puve, pelējuma sēnītes, koksngrauži utt. Turklāt, šādi apstrādātai koksnei piemīt spēja pretoties mitrumam, kas savukārt samazina koksnes uzbriešanas un deformēšanās riskus.

Mēs saviem klientiem piedāvājam divas impregnēšanas krāsas: zaļu un brūnu. Izvēle ir tikai un vienīgi katra klienta gaumes jautājums, jo koksnes aizsardzības īpašības atkarībā no krāsas nemainās.

Augstspiediena impregnēšanai tiek izmantots videi draudzīgs impregnēšanas šķidrums, kas nesatur arsēnu un hromu. Mūsdienās par efektīvāko uzskatāma vakuuma spiediena impregnēšanas tehnoloģija. Apstrāde notiek speciālā autoklāvā.

Profileti, ēvelēti sētas dēļi tiek ražoti no svaigi zāģēta kokmaterialāla, ar mitruma koeficentu 18%.  Populāraikais sētu dēļu profils ir ar noapaļotu galu, un šis dēļu profils ir patstāvīgi pieejams mūsu noliktavā. Citu veidu profilus, izgatavojam pēc pasūtījuma.