Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Saldētavu vārti

Vārtu vērtne parasti ir 40-120 mm biezumā, un sastāv no poliestera lamināta un ir pastiprināta ar stikla šķiedrām un poliuretāna aizpildījumu. Vārtiem ir augsta izturība, un labas izolācijas īpašības, pateicoties to konstrukcijai un izmantotajiem materiāliem, vārti atbilst sanitārām un higieniskām prasībām. Siltuma izolācija un apsildes kabeļi novērš kondensāciju un durvju sasaldēšanu (līdz t -20-60° C).

Saldētavas-noliktavas aprīko ar bīdāmām durvīm, vienvērtnes vai divvērtņu divviru durvīm. Durvju un vārtu gabarītus nosaka, ievērojot autokāra darba apstākļus. Sīkāku informāciju par saldētavu durvīm jūs sameklēsiet sadaļā Dzesēšanas kameru un saldētavu durvis.

Sendviča tipa paneļu biezumu aprēķina atkarībā no noliktavas funkcionālās nozīmes un paredzētās produkcijas uzglabāšanas temperatūras. Sendviča tipa paneļu pielietošana saldētavu-noliktavu izbūvei.

Vārti ir viegli atveramai un aizverami mehāniski, bet papildus ērtībai šādus vārtus iespējams aprīkot arī ar automātiku. Mūsu kompānijai ir ļoti liela pieredze, šādu vārtu izgatavošanā, un uzstādīšanā. Ļoti daudz veiksmīgi realizēti projekti.