Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Paceļamie sekciju vārti

Sekciju tipa garāžu vārti uz šo brīdi ir visizplatītākais vārtu veids garāžām. Sekciju tipa garāžu vārti ir ērta un fukcionāla konstrukcija, kura sastāv no vairākiem horizontāliem elementiem, kuri savā starpā sastiprināti ar eņģēm.

Siltumizolācija, tiek pildīti ar augstas kvlitātes poliuretāna siltumizolējošu pildījumu. Rezultātā sekciju tipa garāžu vārti ir droši, siltumizolējoši un ekonomiski, droši pasargā no garāžu uzlaužšanas. Jūsu automašīna ir drošībā.

Sekciju Garāžu vārtiem darba panelis izvietojas pie griestiem, tas ekonomē telpu garāžu vārtu priekšā.
Lai atvērtu sekciju tipa garāžu vārtus, vairs nav jāpamet auto. Sekciju tipa garāžu vārtus aprīkojam ar vārtu automātiku, kura vadāma ar tālvadības pulti.

Gadījumos, kad ir traucēta elektropadeve, vārti ir atverami ar roku, pirms tam tos atbloķējot ar speciālu atslēgu.
Skaņas izolācija, sekciju tipa garāžu vārti darbojoties nerada lielu troksni.
Siltumizolācija. Atšķirībā no parastajiem metāla vārtiem, mūsu ziemas apstākļos, sekciju garāžu vārti ar siltumizolējošo pildījumu pasargā telpas no siltuma zudumiem.
Dizains. Oriģināls mūsdienīgs dizains Sekciju garāžu vārti ar plašu krāsu un dizaina izvēli ir piemērojami visām arhitektūras un dizaina prasībām.
Mūsu kompānija specializējusies uzstādīt sekciju tipa garāžu vārtus, kas ražoti Teckentrup (Vācija), Bremet (Itālija), FlexiForce (Nīderlande). Šīs kompānijas ir ar ilggadīgu pieredzi un jau sen sevi pierādījušas kā augstas kvlitātes un drošas produkcijas ražotājus.