Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Metāla durvis

Metāla ieejas durvis – tas ir visizplatītākais inženiertehniskās aizsardzības veids no ielaušanās telpās, to apstiprina gan statistiskie pētījumi, gan augošais patērētāju pieprasījums. Tieši tās ir dzīvokļa, mājas vai jebkuras citas telpas aizsardzības pirmā līnija. Metāla ieejas durvis ir izturīgas pret uzlaušanu, tās praktiski nav iespējams izsist, vai mehāniski sabojāt.

Durvju izvēle – tas nav viegls uzdevums. Metāla durvju tirgus Latvijā ir plašs un daudzveidīgs. Estētisks ārējais izskats, laba siltuma/skaņas izolācija ir obligāts durvju izgatavošanas un uzstādīšanas priekšnoteikums, bet mūsu meistaru daudzu gadu ilgā pieredze, ir atslēga uz mūsu produkcijas kvalitāti. Durvis tiek izgatavotas pēc individuāliem izmēriem. Durvju ražošanā mēs izmantojam liekto konstrukciju, kuras izgatavošanai tiek izmantotas jaunākās lieces tehnoloģijas un augstas precizitātes ražošanas iekārtas, ar programmējamu vadību. Tērauda loksnes, no kā izgatavo metāla durvju vērtni un rāmi, tiek saliektas tādā veidā, ka izveido stingru durvju karkasu, kas tiek nostiprināts ar papildus drošības ribām.

Liektās konstrukcijas metāla durvis, salīdzinot ar karkasa tipa durvīm, izskatās daudz estētiskāk.

Labu siltuma un skaņas izolāciju nodrošina iekšējais pildījums – vate.
Lai palielinātu skaņas izolācijas pakāpi un arī durvju amortizāciju, tās atverot un aizverot, pa visu vērtnes perimetru tiek ievietots speciāls blīvējums.
Durvju konstrukcijā tiek izmantotas pret izcelšanas tapas eņģu pusē un eņģes ar gultņiem.

Vienkāršām saimniecības ēkām, piedāvājam izgatavot arī nesiltinātas metāla durvis, ar vienpusēju lokšņu apšuvumu.