Šmerļa ielā 3, Rīga,   +37122077222, +37126568333   vartijums@gmail.com

VISU VEIDU VĀRTI

Bīdāmie teritoriju vārti

Bīdāmie vārti ir viens no labākajiem risinājumiem, ja vēlaties lietderīgi izmantot vārtiem atvēlēto platību, kā arī, ja ir ierobežota brauktuves platība. Atšķirībā no veramajiem vārtiem, bīdāmajiem vārtiem ir vajadzīga tikai pietiekami gara žoga līnija, gar kuru tie varētu atvērties.

Bīdāmo vārtu plusi:

  • Bīdāmie vārti neaizņem vietu teritorijas iekšpusē un ārpusē;

  • Bīdāmajiem vārtiem nav garuma ierobežojumu

  • Bīdāmo vārtu drošība, ilgstošs kalpošanas termiņš

  • Bīdāmo vārtu pievilcīgs ārējais izskats.

Jaunākās paaudzes automātiski bīdāmajiem teritoriju vārtiem, automātikas motors, un vadības bloks, vairs nav redzams, jo tas ir iebūvēts vārtu konstrukcijas stabā, un vairs nebojās jūsu pagalma ainavu, ar neglītu motora kasti.

Automātikai nevar piekļūt nepiederošas personas. Ja nav elektrības, vārti viegli atverami ar roku, atbloķējot vārtu atvēršanas mehānismu ar speciālu atslēgu, uzstādītu vārtu staba konstrukcijā.

Bīdāmos vārtus izgatavojam pēc klienta vēlmēm. Visdažādākie aizpildījuma veidi. Var aizpildīt ar koka dēļiem, metāla caurulēm, metālkaluma elementiem, kā arī rannila utt.

Drošu vārtu funkcionēšanu garantē, to pašnesoša konstrukcija. Piekarināta virs caurbrauktuves vārtu plakne neprasa papildus balstus, un tāpēc sniegs, lapas vai smiltis netraucē vārtiem brīvi vērties.

Vārtu plaknes stabilu kustību nodrošina vadošo rullīšu sistēma, kas ir aprīkoti ar gultņiem, bet uz vārtu stabiņa novietotais fiksēšanas elements, nodrošina mīkstu, un drošu vārtu fiksāciju aizvērtajā stāvoklī. Mūsu kompānijai ir ļoti liela pieredze šādu vārtu izgatavošanā, un uzstādīšanā. Ļoti daudz veiksmīgi realizēti projekti. Esam pirmie, un pašlaik arī vienīgie šāda tipa vārtu ražotāji Latvijā.